Klub chovatelů Lagotto Romagnolo, z.s.

Lagotto Romagnolo = pes s nádhernou duší, krásnýma čistýma očima, neskutečně nádherným srdcem, sladkým usměvem a obrovkou chutí k válení i aktivitě.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Omlouváme se, z technických důvodů je web pro veřejnost dočasně uzavřen.

PRO ČLENY: Přihlášení provedete kliknutím na zámeček vpravo.

NEJSTE ČLENEM  -----> vyplňte, prosím, novou registraci.

REGISTRACE

Napište nám: kchlgr@seznam.cz nebo volejte: 602183392

🤩 ------------------- POZVÁNKA NA AKCI ------------------- 🤩

Klub chovatelů Lagotto Romagnolo, z.s. pořádá ve spolupráci s CHS Ribaty a Terezií Valčíkovou Petričákovou

WEBINÁŘ O GENETICE PŘEHLEDNĚ PRO LAGOTTO ROMAGNOLO

🫴🏼  CHCI SE PŘIHLÁSIT  🫴🏼

Pro toto téma jsme se rozhodli, jelikož jsou pro nás lagottky na prvním místě a zdraví našich psů i štěňátek je prioritou. Také to velmi pomůže českému chovu, což je a bude potřeba. Webinář je také braný jako osvěta, protože si uvědomujeme, že čím větší povědomí budou lidé o tomto tématu mít, tím lépe se v něm budou orientovat a mohou začít pohlížet na svět psů zase o něco moudřeji. Na kvalitě si zakládáme.

KDY? ........ 12.02.2023

V KOLIK? .......... 16:00

JAKOU FORMOU? ........... ON-LINE

Členové mají klubovou slevu.

Všichni jste srdečně zváni 🫶🏼

Reset hesla